Givenchy Le Rouge نام خود را تغییر داد[unpaid/sample/affiliate/ad] نه تنها یک نام جدید برای Le Rouge، بلکه یک فرمول جدید – Le Rouge در حال حاضر Le Rouge In،it است که به دنبال مشهورترین عطر این برند، L’In،it است. نوع جدیدی از این نیز وجود دارد، بنابراین Givenchy یک برند بسیار شلوغ بوده است.

Givenchy Le Rouge نام خود را تغییر داد

واقعاً مشخص نیست که نمونه هایی که من در اینجا دارم رنگ های جدیدی هستند یا خیر، اما آنها بخشی از مجموعه Intense Silk هستند که به نظر من فرمول جدید است. اما آنها مطمئناً ابریشمی هستند – و بر روی رنگدانه ها تأثیر می گذارند. من روز گذشته یک حلقه در اینستاگرام انجام دادم که سه رنگ قرمز متفاوت را نشان دادم که به طور بالقوه می توان آنها را بر اساس “یک و تمام” پوشید – ی،ی بدون آرایش دیگر – از سه مارک مختلف و Givenchy Le Red Forbidden در Red Bold, 326 (وسط ع، ) دست به زیر برد. یک اسلم دانک مطلق! کیفیت پایینی داره چون اسکرین شات هست ولی من خیلی عاشقش هستم.

Givenchy Le Rouge نام خود را تغییر داد

این هست اینجا برای 31.50 پوند (اما حداقل هزینه پست رایگان است). این سایه فقط یک انرژی دهنده است.

نامی جدید برای رژ لب Givenchy Le Rouge

زیبایی فرمول در لایه نازکی از محصول است که با یک ضربه تند وشدید زدن ایجاد می کند – سبک، درخشان و دارای اسید هیالورونیک است، بنابراین مانند یک حجاب روی لب ها احساس می شود. پرداخت نیمه مات است اما مات بخشنده است که به نظر من به درخشندگی نزدیکتر است تا مات. خوشمزه – لذیذ.

نامی جدید برای رژ لب Givenchy Le Rouge

دو سایه دیگر من 227، روژ اینفوس و 116، نود بویز هستند. هر دو بسیار قابل حمل هستند اما واقعا برای من نیستند.

نامی جدید برای رژ لب Givenchy Le Rouge

بیچاره بازوی سرد من! در نمونه، از پایین به بالا: Nude Boise، Rouge Infuse و Rouge Audacieux. محدوده کامل است اینجا.

Givenchy L’In،it

L’In،it با تمام مفاهیمش برای آدری هپبورن که این عطر برای او ساخته شده است نمادین است. من معمولاً فکر می کنم که نباید با یک نسخه اصلی اشتباه کنید، اما می توانم ببینم که چرا انواع ممکن است اکنون اعمال شوند. این نوع EDT L’In،it است که رنگی از شکوفه پرتقال به آن داده شده است و باید اعتراف کنم که از آنجایی که یک نت مورد علاقه است، آن را زیبا می دانم. شدت آن سبک است و بنابراین برای ،، که ظرافت را ترجیح می دهند و نمی توانند در برابر مرکبات و یاس مقاومت کنند من، است. هنوز هم شیرین است اما کمی تنگ نارنگی به آن مزیت مشخصی می دهد. 35 میلی لیتر 47 پوند است اینجا.

وابسته نیست اینجا

افشای شفافیت

تمام محصولات به ،وان نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن مشخص شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها متمرکز بر وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/article/givenchy-le-rouge-has-a-new-name/