گرایش های آرایشی پاییز – آرایش و موی فرشته بلاگرایش های آرایش پاییز

نویسنده: ویکتوریا دی پیترو در بلا آنجل

اشتباه نکنید: همیشه باید آرایشی داشته باشید که احساس خوبی به شما بدهد.

گاهی اوقات وقتی ظاهر مورد علاقه شما دیگر شما را هیجان زده نمی کند، وقت آن است که چیز جدیدی را امتحان کنید. تابستان گذشته، ما سایه‌های روشن و لب‌های پررنگ با پوست برنزی داشتیم.

ویکتوریا دی پیترو و گرایش های آرایش پاییز عروسی

پاییز امسال، زمان آن رسیده است که رژ لب صورتی تند و سایه های سرد را با پالت گرم تری عوض کنید. ترندهای آرایش پاییزی من نارنجی تیره و سایه های گی،ی آبدار هستند مجبور بودن. پالت سایه پاییزی مورد علاقه من است Urban Decay™ Naked Cherry. این پالت حاوی برخی از بهترین رنگ ها است که با حال و هوای فصل مطابقت دارد. رنگ‌های مات، متالیک و درخشان را برای پاییز ارائه می‌کند و تا زمستان عالی است. پالت عسل برهنه Urban Decay™ همچنین با طلاهای ک،یک، کهرباهای گرم و شکلات های غنی عالی است.

پوستت را ببوس

، قوام آرایش مورد علاقه برای پاییز است و انتخاب من،ی برای همه است. پوست خود را با رنگ ها و رنگ های روشن تر نشان دهید و در آغوش بگیرید. پوست شبنم‌زده بسیار خشمگین است و هیچ چیز مانند رژگونه، برنزه‌کننده و هایلایتر به شکل ،، آن درخشش فوق‌العاده را به پوست شما نمی‌آورد.

اگر به دنبال مرطوب کننده من، برای پوست هستید، Tatcha™ علامت کتاب ، پوست Dewy توسط Tatcha™ بدون شک یکی از بهترین مرطوب کننده های من در حال حاضر است. قیمت کمی بالا در 69.00 دلار است اما ارزش آن را دارد. پوست من را در تمام طول روز مرطوب و شبنم نگه می دارد. شما همچنین می تو،د آن را قبل از خواب بپوشید، بنابراین در هنگام خواب، جادویی خود را انجام می دهد. همچنین آماده سازی من، پوست برای استفاده قبل از آرایش است.

گرایش های آرایش پاییز

کمتر بیشتر است

هنگام تلاش برای دستیابی به ظاهر طبیعی پوست، کمتر است. در پاییز امسال، کانسی،های پوشاننده کامل و فونداسیون های مات سنگین را کنار بگذارید و یک ، پودر شفاف را امتحان کنید. برای ظاهری شیشه‌ای با رنگ‌های تند، رنگ پوست را امتحان کنید. رنگ های پوست سبک هستند و پوشش درخش، را ارائه می دهند. یکی از شرکت هایی که دائماً در مورد آن صحبت می کنم، شارلوت تیلبری ™ است. در شارلوت تیلبری هالیوود Flawless Filter™ . این یک تقویت کننده سبک وزن است که پوست را تار، صاف و روشن می کند تا اثر صافی واقعی داشته باشد. من عاشق استفاده از این محصول برای انواع پوست و پوست در هر سنی هستم و پوست همه بسیار جوان و زیبا به نظر می رسد. مورد علاقه دیگر است شکل 2 Skin Tint™ Tip Tip. این یک ، پودر سبک است که رنگ پوست شما را یکدست می کند تا یکدست به نظر برسد. شفاف و قابل ساخت است و نمی لغزد، نمی لغزد و از صورت شما جدا نمی شود.

همانطور که از تابستان به پاییز می رویم و ساحل را پشت سر می گذاریم، همچنان می تو،م بدرخشیم. از این نکات در مورد روند آرایش پاییزی استفاده کنید تا سایه دیگری از شخصیت خود را نشان دهید. از این ظاهرها با ادویه کدو تنبل لذت ببرید و برخی از آن ها از سیب زمینی استفاده کنید. شما در نور شومینه افسانه به نظر خواهید رسید.


منبع: https://bella-angel.com/fall-makeup-trends/