چگونه با غذا دور کمر کوچکتری داشته باشیم؟برخلاف تصور رایج، کرانچ‌ها و دراز و نشست‌های بی‌شماری چربی‌های شکم را آب نمی‌کنند، چنگال و قاشقی که در دست دارید می‌تواند اندازه دور کمر شما را تعیین کند. در حالی که کرانچ و تمرینات شکمی به شما کمک می کند، رژیم غذایی نقش بسیار بیشتری ایفا می کند، همانطور که کارشناسان می گویند، “شما نمی تو،د با رژیم غذایی اشتباه تمرین کنید.” این یک واقعیت است که برخی از غذاها را می توان ذخیره کرد زیرا چربی اضافی دور کمر، به ،وان مثال شکر، چربی شکم را جمع می کند. و همه ما به ،وان بخشی از رژیم غذایی خود، از کلوچه ها و کلوچه ها گرفته تا شیرینی ها، آب میوه ها و نوشیدنی های شیرین، مقدار زیادی شکر اضافه می خوریم. سبک زندگی بی تحرک و زندگی پر استرس بر ،ی ها و زایمان می افزاید. به ،وان اولین خط اقدام، حذف قندهای افزوده شده می تواند تن را تنظیم کند. با این حال، همانطور که قبلاً ذکر شد، افزودن برخی مواد غذایی به رژیم غذایی روزانه می تواند روند بازی کاهش وزن را تغییر دهد، به خصوص زم، که ،ت از دست دادن اینچ از دور کمر به میان می آید. اکنون، در اینجا نحوه کاهش دور کمر با غذا و ایجاد تغییر در رژیم غذایی آورده شده است.

چگونه در غذا کوتاه بیاییم

1. چربی های سالم، چربی های شکم را آب می کنند: چربی های سالم موجود در آووکادو، روغن زیتون، آجیل، ماهی مانند سالمون، التهاب را کاهش می دهد، متابولیسم را افزایش می دهد، شما را برای مدت طول، سیر نگه می دارد و تضمین می کند که فرآیند چربی سوزی به طور فعال چربی های شکم را می سوزاند. بدن
2. افزایش مصرف پروتئین: بسیاری از ما فراموش می کنیم که کا،ی مصرف شده در طول روز را بشماریم، اما فراموش می کنیم که به پروتئین اهمیتی که شایسته آن است بدهیم. مطالعات نشان داده اند که افزایش مصرف پروتئین به کاهش چربی شکم کمک می کند. تخم مرغ، ماهی، مرغ، عدس، نخود، توفو، پنیر دلمه، دانه های چیا (چربی و پروتئین) منابع خوبی از پروتئین هستند که به کاهش وزن کمک می کنند.
3. نیم بشقاب را با سبزیجات برگ سبز بپوش،د: هیچ ، تا به حال با خوردن اسفناج زیاد وزن اضافه نکرده است! اکنون همه ما می د،م که کمبود کا،ی برای بدن ضروری است تا به حالت چربی سوزی برود و ساده ترین راه برای انجام این کار، گنجاندن وعده های بزرگ سبزیجات برگ سبز است. کم کا،ی، مواد مغذی بالا، راهی موثر برای احساس سیری با شمارش کا،ی کم است. همچنین بخو،د: “6 ترفند صبحانه که نتایج کاهش وزن را به حدا،ر می رساند.”

4. روغن آشپزی خود را تغییر دهید: روغن پخت و پز را با روغن های آشپزی بسیار التهاب زا (روغن های گیاهی با چربی های ترانس، روغن کانولا، سویا، روغن های پنبه دانه که باعث کاهش وزن با روغن زیتون فوق بکر، روغن آووکادو، روغن نارگیل با چربی های سالم می شود) تغییر دهید. قدم بزرگی برای کاهش وزن.

5. غذاهای غنی از ویتامین D را بگنج،د: کارشناسان ارتباط قوی بین کمبود ویتامین D و چربی شکم پیدا کرده اند. در کنار دریافت دوز روزانه آفتاب، حتماً غذاهای غنی از ویتامین D را در رژیم غذایی خود بگنج،د. قارچ، زرده تخم مرغ، روغن ماهی، پنیر می توانند دوز خوبی از ویتامین D را برای شما فراهم کنند.
6. حبوبات خود را بخورید: لوبیاها مانند لوبیا سیاه، لوبیا چشم بلبلی و غیره منابع خوبی از فیبر و پروتئین محلول هستند که ،یب آنها می تواند چربی اضافی بدن را هدف قرار دهد.
7. با مصرف کلسیم بیشتر شوید: درست مانند ویتامین D، کلسیم در سوزاندن چربی شکم موثر است. کلسیم اضافی ،یب کلسیتریول را سرکوب می کند که باعث تجزیه چربی در بدن می شود. کلسیم نه تنها به شما کمک می کند تا استخوان های قوی بسازید، بلکه فرآیند چربی سوزی را نیز تحریک می کند. شیر، پنیر، ماست منابع لبنی خوبی برای کلسیم هستند، اما برای گیاهخواران و افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز، دانه های چیا، بادام، توفو، سیب زمینی شیرین، سبزی های برگ دار تیره مقدار من،ی کلسیم را تامین می کنند.

به طور خلاصه، ماندن در کمبود کا،ی و کاهش وزن کلی کلیدی است زیرا کاهش چربی موضعی فقط در ناحیه شکم یک افسانه است. برای کاهش وزن لازم نیست گرسنه بم،د، باید نوع غذای من، بخورید، این یک رژیم لاغری است که واقعا کار می کند و شما را گرسنه نمی گذارد – رژیم زیبایی راتی این رژیم چیزی بیش از یک رژیم کاهش وزن است، توصیه هایی برای سبک زندگی ارائه می دهد، شما را با انگیزه نگه می دارد، شما را تشویق می کند که غذای سالم بخورید، بنابراین می تو،د وزن خود را کاهش دهید، لاغر شوید و تن، اندام را بدون رژیم های شدید داشته باشید.

12 ترفند کاهش کا،ی که شما را گرسنه نمی گذارد
6 ترفند صبحانه که نتایج کاهش وزن را به حدا،ر می رساند
منبع: https://makeupandbeauty.com/get-smaller-waist-food/