نحوه استفاده از سرم رنگی HydroPureنحوه استفاده از سرم رنگی هیدروپور

به ،وان یک عاشق مواد معدنی مایع سرسخت، درباره سرم رنگی HydroPure نگران و هیجان‌زده بودم. من امیدوار بودم که همان بافت سرم مانند را با سایه خالصی که دوست دارم داشته باشد، و ناامید نشدم! سرم رنگی HydroPure پر از مواد مراقبت از پوست است اسید هیالورونیکCoQ10، زیتون اسکوالنو البته رنگدانه های معدنی خالص برای یک رنگ طبیعی. این فرمول دوست داشتنی پوست افراد زیادی را به این فکر می اندازد که آیا سرم رنگی HydroPure مراقبت از پوست است یا آرایش. برای من قطعا آرایش است;من عاشق پوشش فوق العاده شفاف و روکش فوق العاده براق هستم که به پوست نرمال تا خشک من می بخشد. در اینجا نحوه استفاده از سرم رنگی HydroPure آمده است!

نحوه استفاده از سرم رنگی HydroPure: روال آرایش من

1. سرم رنگی HydroPure
من با دو پمپ شروع می کنم و با انگشتانم اعمال می کنم. من استفاده از انگشتانم را راهی سریع و آسان برای اعمال پایه ام می دانم و انگشتانم لیپوزوم های محصور شده را به راحتی تجزیه می کنند.

از سرم رنگی هیدروپور استفاده کنید

2. کانسی، روشن کننده
من زیر چشمم تیره است بنابراین برای من استفاده از کانسی، مهم است. من کانسی، Enlighten را دوست دارم زیرا یک فرمول ،ی با ته رنگ هلویی عالی برای استتار حلقه های تیره من است.

3. فونداسیون مواد معدنی پایه PurePressed
اگر روز خوبی برای پوست داشته باشم، از پایه PurePressed صرفنظر می کنم، اما اگر دچار ش،تگی شدم، دوست دارم برای پوشش بیشتر، پایه PurePressed را روی آن ناحیه بزنم.

پرایمر خالص را اعمال کنید

4. اسپری مرطوب کننده POMMIST
چه من از پایه PurePressed استفاده کنم یا نه، من عاشق اصلاح پوستم با اسپری مرطوب کننده POMMISST هستم.. رایحه نشاط بخش و محافظت آنتی ا،ید، از مزایای اضافه شده برای پوست من است.

5. Glow Time Blush Stick
من عاشق ،یب سرم رنگی HydroPure با فرمول رژگونه ،ی هستم، بنابراین Glow Time Blush Stick بی دردسر بود! برای درخشندگی و رنگ بیشتر از سایه Balmy روی گونه ها و لب هایم استفاده کردم.

رژگونه Glow Time را اعمال کنید

6. نرم کننده و نرم کننده مژه PureLash
برای تکمیل صورت ساده 5 دقیقه ای خود، از نرم کننده و نرم کننده مژه PureLash و ریمل طول، ترین مژه استفاده می کنم. در صورت استفاده از این دو وسیله مژه، مژه های من پر، بلند و سالم به نظر می رسند!

نرم کننده و نرم کننده مژه PureLash را اعمال کنید

من عاشق پوشش طبیعی و درخش، هستم که سرم رنگی HydroPure به پوستم می دهد. این یک امتیاز است که من با استفاده از محصولی پر از مواد دوستدار پوست، به پوست خود لطف می کنم. و نگران نباشید، اگر از افرادی هستید که پوشش بیشتری را دوست دارید، پس از استفاده از سرم رنگی HydroPure، از پایه PurePressed استفاده کنید. سرم رنگی HydroPure و پرایمر PurePressed پوست شما را شاداب و بی عیب می کند. اگر سرم رنگی HydroPure را امتحان کردید، حتما @janeiredale را تگ کنید و از #TheSkincareMakeup استفاده کنید.

اینجا را کلیک کنید تا نگاه اما را در عمل ببینید!


منبع: https://janeiredale.com/blogs/makeup-blog/،w-to-use-hydropure-tinted-se،-a-skin-friendly-makeup-routine