مقالات اسکیپ‌می اولین مجموعه اتاق فرار و اسکیپ روم | allescape


مقالات اسکیپ‌می اولین مجموعه اتاق فرار و اسکیپ روم | allescape

سفر به دنیای ناشناخته‌ها مانند اعماق زمین، سیارات دوردست، فرورفتن در یک سیاه‌چاله، بدن انسان، کشف‌های علمی هیجان‌انگیز و عجیب و مواردی ازاین‌دست، تم اصلی اسکیپ روم هایی با چالش معمای اسکیپ روم ژانر علمی-تخیلی هستند. می‌توان گفت برخی سناریوهای این ژانر، جزء معدود بازی‌های مجاز برای کودکان محسوب می‌شوند. در یک ژانر علمی-تخیلی، نقش دانشمند، فضانورد، پزشک، یک مهندس خبره یا صرفا یک علاقه‌مند به سفرهای علمی را بر عهده می‌گیرید. بر اساس این تم است که حال و هوای بازی، نوع معما، لباس‌ها، فضای داخلی و غیره تعیین می‌شوند. اتاق فرار ی بازی گروهی هست و تک نفره یا دونفره رفتن، ذات این بازی که همکاری بین اعضای تیم هست رو از بین میبره.

  • این موضوع می‌تونه به قیمت تموم شدن بازی باشه، چون طبق قوانین اتاق فرار خروج یک بازیکن از بازی باعث تمام شدن بازی اتاق فرار می‌شه.
  • شما 60 دقیقه زمان دارید تا بتوانید معما های بازی را حل کرده ، قفل ها را باز کنید و فرار کنید.
  • وب‌سایت تخفیفان با همکاری با مجموعه‌ای از بهترین اتاق فرارهای تهران، بلیط آن‌ها را با تخفیف‌های قابل‌توجه در وب‌سایت خود به فروش می‌رساند.
  • دلیل آن نیز قرار گرفتن در فضای بازی و بررسی بازی توسط بازیکنان خواهد بود.
  • یک یا دو نفر از هم تیمی ها را انتخاب کنید و پشت سر آنها حرکت کنید.

بسیاری از بازی های رایانه ای وجود دارند که در آن شما می توانید چیزهای پنهان را پیدا کنید یا معماها را حل کنید. فیلم هایی در این ژانر مانند Escape Room 2019 ساخته شده اند . اما ما به شما قول میدهیم تجربه متفاوتی در اتاق الماس داشته باشید.

اتاق فرار کاراژان

طرفداران اتاق فرار بر خلاف تصور از قشر خاصی از جامعه نیستند و این بازی به عنوان اعتیادآور ترین و یکی از پرطرفدار ترین سرگرمی های جهان شناخته می شود که قادر است عموم افراد جامعه را تحت تاثیر قرار دهد. مخاطبین اصلی اتاق های فرار معمولا گروه های دوستانه هستند؛ اما در حال حاضر بازی اتاق فرار به مدارس و دانشگاه ها، شرکت ها و سازمان های بزرگ، میهمانی های مراسم ها و مناسبت ها هم راه پیدا کرده است، البته با ساختاری متفاوت اما مرتبط. اتاق فرار انیگما سعی کرده تو طراحی اتاق فرار و طراحی معمای اتاق فرار فضایی رو ایجاد کنه که شما از موضوع بازی به شدت لذت ببرید و ی خاطره خیلی خوب از اتاق فرار رو برای خودتون بسازید. گیم مسترهای اسکیپ روم انیگما هم همیشه سعی میکنن لحظات شادی رو برای شما رقم بزنن تا بهترین خاطره اتاق فراری خودتون رو داشته باشید.

اصطلاح سرنخ در اتاق فرار

چند نفس عمیق کمکتان خواهد کرد که استرس و اضطرابتان را کنترل کنید. اما در طراحی این نوع‌ بازی‌ها، همیشه این نکته درنظر گرفته می‌شود که در همان یک‌بار، تجربه‌ی بسیار منحصربه‌فرد و جذاب و عمیقی برای پلیر خلق شود. شما با کمک اپلیکیشن همراه بازی، میتوانید موسیقی متن بازی را بشنوید تا حس عمیق‌تر بازی را درک کنید. این موسیقی میتواند برای لحظات و شرایط مختلف، متفاوت باشد.

میشه فیلم بازیمونو‌ بهمون بدین؟

تمام حقوق مربوط به وبسایت، برای مایندر اسکیپ روم محفوظ میباشد. بازگشت به لابی برای استراحت و نفس تازه کردن اصلاً شرم‌آور نیست. چون برای اکثر مردم، فقط دانستن اینکه همیشه راهی برای خروج دارند، به آن‌ها شجاعت کافی برای بازی را می‌دهد. اگر برای شما هم این سوال پیش آمده که امکان دارد در زمان تجربه اتاق فرار شما و یا دوستانتان دچار آسیب فیزیکی و یا روحی شوید این بدان معناست که شما یا تجربه اتاق فرار ندارید و یا اگر هم این تجربه را داشته‌اید به شکل ناصحیح بوده است.