زیبایی های لوکس هندی که باید داشته باشید – وبلاگ زیبایی هندسلام بچه ها! بنابراین من اخیراً برخی از محصولات زیبایی لو، را آنلاین ،یدم و آنقدر آنها را دوست دارم که فقط مجبور شدم آنها را با شما به اشتراک بگذارم! اینها نیز محصولات جدیدی در بازار هستند، از برندهای هندی، و حاوی این مواد خوب برای پوست شما هستند، پس آنها را از دست ندهید!

من قصد داشتم محصولات خوب را به روتین آرایشم اضافه کنم، چیزهایی که چند کاره هستند، چیزهایی که “زیبایی تمیز” هستند، چیزهایی که هنگام استفاده از آنها احساس خوبی به شما می دهند. همچنین چیزهایی که شما را بسیار طبیعی جلوه می دهند. همه تصاویر اینجا بدون ویرایش و بدون فیلتر هستند!

اینها پر استفاده ترین محصولات من در حال حاضر هستند و ظاهری بدون آرایش را به من می دهند که دوست دارم! بیایید محصولات را ببینیم:

  1. Forest Essentials Kajal Rose Gold – Earth Brown

در نهایت یک سرمه که با دستور العمل آیورودا تایید می شود. حاوی روغن خالص و گلبرگ های گل رز تازه است و بنابراین برای چشم بسیار با طراوت است. این یک فرمول خامه ای است که به راحتی مخلوط می شود و برای چند ساعت نیز باقی می ماند.

بگیرش اینجا.

2. Forest Essentials Noor Nikhar Cheek Tincture – Gerua

همه کاره ترین آن – این یکی را می توان روی لب ها، گونه ها و چشم ها استفاده کرد. سایه “Gerua” قهوه ای خاکی است که تمام رنگ های پوست را صاف می کند. به راحتی مخلوط می شود و هیچ اثری از خود باقی نمی گذارد. تمام روز در جای خود می ماند و حمل آن نیز آسان است!

آن را ب، اینجا.

3. روغن های لو، راس – بالم لب مایع اوه سو لو،

این روغن به نام خود مطابقت دارد – یک روغن لب رنگی مجلل که لب‌های شما را نرم می‌کند و رنگ آن برای ساعت‌ها نیز باقی می‌ماند. اگر به دنبال لب های براق با رنگ، اما بدون محصولات زیاد هستید، این بهترین گزینه است که باید آن را انتخاب کنید!

از اینجا ب،ید: برای لینک کلیک کنید

این محصولات و بسیاری دیگر را در فروشگاه آمازون من کشف کنید اینجا.


منبع: https://www.theindianbeauty.com/2022/07/luxury-beauty-،ucts-must-have.html