خرید باربیکیو بیش از 14 مدل باربیکیو + ارسال رایگان الوگرما


خرید باربیکیو بیش از 14 مدل باربیکیو + ارسال رایگان الوگرما

با استفاده از ابزارهایی که به چنین امکاناتی تجهیز شده‌اند شما می‌توانید غذاهایی بسیار مطلوب را بپزید و گوشت و مرغ را همانند باربیکیو استیک خوشمزه کنید. این کباب پز مناسب تهیه غذاهای رژیمی هنگام تمرینات بدنسازی است. کباب پز فوق قابلیت اتصال به گاز مایع را نیز دارد که در سفر هم قابل استفاده می باشد.این مدل کباب پز از مدل های جدید شرکت هانیستا می باشد که امکان پخت 9 سیخ کباب را در یک زمان فراهم می کند. با وجود اینکه همگی یک کار واحد انجام می دهند ولی در یک یا چند آپشن با هم متفاوتند.

  • هنگامی که بخواهیم از کباب پز در باغ و ویلا استفاده کنید، باید در انتخاب آن شرایط مختلف فضای باز را در نظر بگیرید.
  • اگر به دنبال بهترین باربیکیو گازی در تهران هستید، حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.
  • دیگر تفاوت کباب پز های گاز و ذغالی در این است که نوع ذغالی را باید مرتب از خاکستر تمیز کنید اما در نوع گازی هرازگاهی باید میله ها و چربی گیر را تمیز نمایید.
  • در غیر این صورت سعی کنید به صورت دوره‌ای بعد از هر دو یا سه بار ، استفاده از باربیکیو آن را نظافت کنید .
  • آنچه که در اینجا مهم این است که شما بدانید چه نیازی به این وسیله‌ها دارید و سپس دست به خرید آن‌ها بزنید.

باربیکیو برقی نوع دیگری از باربیکیو است که با برق کار می‌کند و برای استفاده در آپارتمان بسیار مناسب و ایده ال می‌باشد. کباب و مواد غذایی که با این روش طبخ می‌شوند طعمشان نسبت به نوع ذغالی متفاوت می‌باشد و نباید انتظار یک کباب بی‌نظیر را از آن داشته باشید. کباب پز و باربیکیو گازی، نسبت به باربیکیو زغالی، آتش‌سوزی بیشتری ایجاد می کنند. ما دوست داریم با شما سهیم شویم “لذت با هم بودن” را، در کانون گرم خانواده و دورهمی‌های پر از صفا و صمیمیت با دوستان و یا خویشاوندان. خلاقیت جهت ارائه به‌روزترین محصولات و ارتقای مستمر کیفیت، تعهد ماست صرفاً برای آرامش خاطر شما. ۱۰ سال گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش مادام العمر تنها بهانه‌ایست تا شما هم به درازای یک عمر با ما باشید.

کباب پز صنعتی مدل ۵۰۵۰

صفحه پخت باربیکیو گازی با 15 دقیقه پیش گرم کردن ساده‌تر پاک می‌گردد. خالی کردن خاکستر ذغال و پاک کردن صفحه پخت و سینی چکه‌گیر گام‌های پاک کردن باربیکیو ذغالی است. همچنین برای نظافت آن می توان باربیکیو را بدون مواد غذایی روشن نموده و درب آن را ببندید و پس از چند دقیقه مواد چسبیده به صفحه کاملا می سوزد و با یک برس فلزی به راحتی تمیز می گردد.

بخاری هیزمی مشهد ظهور مدل A1

علاوه بر آن در کشورهای جنوب شرقی آمریکا نیز از این تکنیک استفاده میشد. در حالت کلی واژه‌ی کباب به پختن آرام مواد غذایی یا آشپزی کردن آهسته گفته می‌شود. با گذشت زمان افراد شروع به پخت غذاهای دیگری به جز گوشت به همین روش کردند، این امر سبب شد تا کلمه‌ی باربیکیو رواج پیدا کرده و تبدیل به وسیله‌ای برای کباب کردن شود. همچنین به لحاظ وزن هم کباب‌پزهای ذغالی سبک‌تر هستند، در کباب‌پزهای ذغالی از قطعات کمتری استفاده می‌شود.

لوازم جانبی

برای تهیه انواع کباب پز فلزی می توانید به فروشگاه های مختلف در سطح شهر و منطقه خود مراجعه کنید . هر کدام از کباب پز ها دارای ویژگی هایی است که باید با توجه به نیاز شما انتخاب شود . پیشنهاد میکنیم ابعاد کباب پز را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید .