برس شارژی بی سیم Babyliss: چیز خوبی است؟خب، اینجا چیزی است که انتظار داشتم از آن متنفر باشم، اما در نهایت دوستش داشتم: برس شارژی بی سیم Babyliss. از طریق کمی خوددرم، (اصولاً فقط من برای مدتی به پنجره خیره شده بودم و به چیزهایی فکر می کردم) متوجه شدم که دلیل اینکه من فوراً از آن چیز بیزار شدم، موهای کوتاه و کاملاً سفت زیادی بود. این من را به یاد برس های کوچکی که در دهه 80 برای حالت دادن به موهای گره دار پ،تیکی سر مانکن استفاده می کردیم و همچنین من را به یاد نوع خاصی از چوب ریمل می انداخت که من اصلاً آن را دوست ندارم.

بنابراین بله، من این کتاب خاص را از روی جلد آن قضاوت کردم. (من بد نیست اعتراف کنم که تقریباً هر محصول زیبایی و آراستگی را با پوشش ضرب المثل آن قضاوت می کنم، زیرا محصولات مردم نیستند و نمی توان آنها را توهین کرد و بنابراین در مقیاس “جرایم اخلاقی” به اندازه کافی رام است.)

اما چقدر اشتباه کردم موهای سفت برای سر خوردن و سر خوردن در میان موها وجود دارد، بنابراین هیچ چیز گره نمی خورد و کل فرآیند را انجام می دهد، اگر فقط همه چیز را مثل من صاف کنید، بدون زحمت و سریع. من نمی دانستم که برس داغ شارژی Babyliss قرار است چه کاری انجام دهد زیرا قبل از روشن ، آن هیچ تحقیقی انجام نداده بودم، اما شروع به برس زدن موهایم با آن کردم و بلافاصله صاف شد. سپس تصمیم گرفتم چیزها را کمی مخلوط کنم و از زیر برس بزنم، مانند آرایشگران، برس را در حالی که می رفتم بچرخانم، و کمی به طول ها حجم داد و سپس یک پوشش گرد داد. یک باب بلند بسیار شیک، باک، و گران قیمت.

می‌دانم که در عصر «گجت‌ها باید بیش از یک کار را انجام دهند»، این بهترین ابزار آرایشگری نیست. مثل وسایل دایسون از هوا استفاده نمی‌کند و نمی‌تو،د مانند یک جفت صاف کننده، چرخش‌های فانتزی انجام دهید (منظورم این است که من این کار را نمی‌کنم فکر شما می تو،د … دوباره: دستورالعمل ها را نخوانده اید) اما برای من این یک موهبت الهی است. چون من این بلندی موی خاص را دارم که به زیبایی حالت داده شده است اما اگر کاری با آن انجام ندهم باعث می شود شبیه یک نوازنده عود قرون وسطایی به نظر بیایم. و بیشتر اوقات، من واقعاً نمی توانم حوصله انجام کاری با آن را داشته باشم. برس شارژی بی سیم Babyliss نوعی «گزینه نیمه قدرت» به من می دهد: سه دقیقه مسواک زدن، پوشیدن دستکش های ،انه مقاوم در برابر حرارت، زیرا می توانم خودم را بسوزانم. هر چیزی، و موهای من کمی بیشتر … هدفمند به نظر می رسد. مثل اینکه واقعا شیک بود همه موها در یک جهت قرار می گیرند و می ریزند و با کمی آرایش روی صورتم می توانم به نظر برسم که انگار خیلی بیشتر از آنچه در واقع تلاش کرده ام تلاش کرده ام.

پس آنجا: نظر خود را در این مورد تغییر داد. فوراً آن را رد کردم، اما در عرض تنها سه یا چهار دقیقه به ابزاری برای مو تبدیل شد که ممکن است مرا متقاعد کند که موهایم را به همان اندازه که بود نگه دارم. من آن را خیلی سنگین نمی‌دانم، اگرچه من فقط به برخی از بررسی‌ها نگاه کرده‌ام و تعدادی دیگر را بررسی کرده‌ام – این ابزاری نیست که شما مجبور باشید برای چندین سال در وضعیت کاملاً ثابت نگه دارید (مانند چاپستیک) اما به هر حال، من آن را به خصوص بزرگ ندیدم به خصوص که طناب ندارد – طناب ها معمولاً همه جور درد دل را به من می دهند.

در یک نکته کاربردی دیگر، حدوداً سه ساعت طول می کشد تا برای چهل دقیقه استفاده با حدا،ر گرما شارژ شود. باز هم، این برای من مشکلی نیست – هفت دقیقه طول کشید تا کل سرم را دو بار با حدا،ر توان انجام دهم و شارژ مجدد آن دقیقاً مشکل نیست. مطمئن نیستم جایی که دقیقاً، آن را می‌گیرم که نیاز به یک ظاهر طراحی بی‌سیم دارد، اما خوب است بد،د که این گزینه وجود دارد!

می‌تو،د برس داغ بی‌سیم Babyliss را به‌صورت آنلاین پیدا کنید، RRP 180 پوند، اما به نظر می‌رسد در بیشتر مکان‌ها آن را با قیمت 120 پوند در اختیار دارند – در حال حاضر در LookFantastic 126 پوند است. اینجا*. تماشا کنید که من برای اولین بار از هات براش استفاده می کنم – پیراهنی که من می پوشم، اتفاقاً از بودن است. اینجا* و روغن موی مورد استفاده به ،وان پایان نهایی، روغن عالی ترمیم کننده Absolut حرفه ای L’Oreal است، به صورت آنلاین اینجا*. اسپری موی درخشان، ارزان مانند کک، تقریباً در هر کجای زندگی قابل ،یداری است، اما اگر به لینک سریع نیاز دارید، کلیک کنید اینجا*.


منبع: https://www.ruthcrilly.co.uk/the-babyliss-cordless-،t-brush/