بررسی پالت سایه چشم لیزا الدریج[unpaid/sample] من دو پالت از مجموعه جدید پالت سایه چشم لیزا الدریج را به شما نشان می دهم و باید اشاره کنم که Vega در حال حاضر تمام شده است. اما موارد بیشتری وجود خواهد داشت و گزینه های دیگری هنوز در دسترس هستند.

بررسی پالت سایه چشم لیزا الدریج

من از همه رنگ‌های Vega استفاده کرده‌ام و ظاهرهای متفاوتی را امتحان کرده‌ام (به زودی)، اما رنگی که به من خیره شده است، ردیف بالا وسط، دود و آینه است. این یک خا،تری عمیق است که در واقع هم در پالت و هم روی پوست کمی روشن تر به نظر می رسد – حتی مطمئن نیستم که به من می آید یا نه، اما به نظر می رسد سایه ای است که اغلب در پالت ها ظاهر نمی شود و کاملاً شاداب است. پالت ها ،یبی از مات، مخملی (نیمه مات)، متالیک و درخشان هستند و ،یب آن از پالت به پالت دیگر متفاوت است.

بررسی پالت سایه چشم لیزا الدریج

از پایین به بالا: فرانسوی خا،تری، دود و آینه، Moonswirl، Turbulence، Supernova و Lamp Black. دود، توربولانس و لامپ مات هستند، Supernova درخشان، خا،تری فرانسوی مخملی و Moonswirl ف،ی است.

بررسی پالت سایه چشم لیزا الدریج

بنابراین، دو نگاه متفاوت در یک چهره! در سمت چپ، Turbulence را روی تمام درب قرار دادم و Moonswirl را در بالا شستشو دادم – Turbulence عمق کافی برای پوشاندن رویه درخشان دارد و در عین حال بیشتر از آنچه انتظار داشتم عقب کشیده شده است – و زیر چشمانم یک خط خالدار دارم. از لامپ مشکی من از سرمه قهوه ای روی رینگ های داخلیم استفاده کردم (VB HERE). در سمت راست، من از Smoke & Mirrors با شستشوی Supernova و کمی بیشتر Lamp Black زیر آن استفاده کردم. من از سرمه سیاه (VB HERE) روی پلک های داخلیم و ریمل شانل روی هر دو استفاده می کنم (اینجا – آن را دوست دارم – غنی و سرسبز است). روی لبم، زیبایی اثر لیزا الدریج (براق). انگشتان دست لیزا برای کار بر روی سرمه – نسل جدید سرمه های لو، فوق نرم فقط در انتظار تبدیل شدن به ستاره هستند.

بررسی پالت سایه چشم لیزا الدریج

این اسطوره است. هنوز این را به غیر از نمونه‌برداری امتحان نکرده‌ام – مطمئن نیستم برای رنگ بنفش آماده هستم یا نه، اما اگر اینجا نباشد، آن را در اینستاگرام امتحان خواهم کرد. ردیف بالا دارای سایه‌هایی شبیه به وگا است و رنگ‌ها آنقدر عمیق هستند که تقریباً قابل لمس هستند – من کمی می‌خواهم انگشتانم را روی رنگ‌ها بکشم تا حس فیزیکی رنگ‌ها را به دست بیاورم. من از یک قلم مو برای نمونه ها استفاده کردم، اما وقتی عکاسی تمام شد، وارد آن می شوم – اینها رنگ هایی هستند که باید لمس شوند.

بررسی پالت سایه چشم لیزا الدریج

منظورم را ببینید – اگر این سایه‌ها مانند پارچه به شما ارائه می‌شد، نمی‌تو،د انگشتانتان را برای خودتان نگه دارید! از پایین به بالا: Nocturna (مخمل، مشکی آلو – سرمه لطفا!)، Illusionism (کت رویه)، Decade ارغو، (مخمل)، آمیتیست محو شده (ف،ی)، تریم ویکتوریایی (مخمل) و سنگ بنفش (مخمل). هنوز در انبار است اینجا برای 49 پوند پالت های دیگر عبارتند از Cinnibar (قهوه ای و برنز) و Muse (الهام گرفته از رزگلد). پالت‌های لیزا همان‌طور که انتظار دارید الهام‌بخش هستند – او آنقدر در مورد سایه‌ها تحقیق می‌کند که رنگ‌های ظریف زیادی وجود دارد، همان‌هایی که در جای دیگر نمی‌تو،د پیدا کنید، و همه چیز از احساس از پالت کیف دستی به هماهنگی رنگ کامل است. من با برخی از سایه ها کمی ریزش داشتم – اگر مقدار زیادی برس داشتید، قبل از استفاده برس خود را به آن بزنید.

افشای شفافیت

تمام محصولات به ،وان نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن مشخص شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها متمرکز بر وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/lisa-eldridge-eye-shadow-palettes-review/