اسباب بازی دخترانه 8 سال به بالا خرید انواع اسباب بازی دخترانه در فروشگاه دیجی توی شاپ-تک آرا


در این فروشگاه می‌توانید اسباب بازی‌ها، پوشاک نوزاد، صندلی‌های غذاخوری و سایر لوازم مورد نیاز برای نوزاد و کودکتان را به صورت اینترنتی خریداری کنید. هم‌چنین می‌توانید با خریدهای بالای500 هزار تومان، محصولاتتان را رایگان تحویل بگیرید. این بازی، یک نسخه کودک‌پسند از بازی ساعت شلوغی یا Rush Hour بزرگسالان است که می‌توانید آن را در لیست بهترین اسباب بازی های دخترانه برای دختران 6 ساله قرار دهید. در این بازی، یک کامیون بستنی، یک شبکه ترافیکی، 15 وسیله نقلیه مسدودکننده و یک کیسه ذخیره‌سازی برای نگهداری اجزای مختلف بازی وجود دارد. د.نکته ای که در خرید و انتخاب اسباب بازی پسرانه حائز اهمیت است این است که اسباب بازی باید متناسب با رده سنی کودک باشد تا هم برای کودک جذاب و سرگرم کننده باشد و هم باعثرشد فکری و مهارتی کودک باشد. در ادامه قصد داریم بهترین اسباب بازی های مناسب برای تقویت توانایی های ذهنی و فیزیکی فرزندان دلبندمان را معرفی کنیم.

  • لگو ها یکی از بهترین اسباب بازی هایی است که کودک می تواند با آن بازی کند.
  • سایت ایمن ترافیک انواع اسباب بازی مناسب کودک یک ساله را در مدل های مختلف و به جهت تقویت هوش کودکان فراهم آورده است.
  • ماشین کنترلی آب و خاک با قدرتی که داره میتونه در آب، خاک، برف حرکت کنه و یک ماشین جذاب برای کودکان بالای 4 سال و حتی نوجوانان می باشد.
  • علاوه بر این، آن ها هماهنگی، مهارت و حل مسئله را مدیریت خواهند کرد.
  • برای سن های بین 10 تا 13 سال ، من بازی تخته ای واکنش را به شما پیشنهاد می دهم، فوق العاده سرگرم کننده است!

همچنین برای رنگ‌آمیزی قطعات آن از رنگ‌های غیرسمی و پایه خوراکی استفاده شده تا برای سلامتی کودکان خطرناک نباشد. قطعات بازی کاملا صاف هستند و هیچ لبه تیز و برنده‌ای ندارند و از این نظر ایمنی بالایی دارند. همان‌طور که جسم کودک از بدو تولد به غذا نیاز دارد؛ روان او نیز نیازمندی‌هایی دارد. بنابراین هنگام تهیه اسباب بازی برای دختران خود، تنها از جنبه سرگرمی به آن نگاه نکنید؛ بلکه به دنبال خرید اسباب بازی‌هایی باشید که قوه تخیل، تمرکز، خلاقیت و مهارت‌های حل مسئله را در آن‌ها پرورش دهد.

خرید کتاب و لیست لوازم تحریر

برخی از نمونه‌هایی از اسباب‌بازی‌هایی که برای پرورش تخیل خوب هستند، شامل لباس‌های شخصیت های کارتونی، عروسک‌ها یا نسخه‌های مینیاتوری چیزهایی است که هر روز استفاده می‌کنیم. مثل خانه ی بازی یا آشپزخانه برای کودکان 3 ساله بسیار سرگرم کننده است. علاوه بر این، می توانید به دنبال اسباب‌بازی‌ها و بازی‌هایی بگردید که به آن‌ها اجازه می‌دهند با دوستانشون، مثل یک دوست یا والدین وانمود کنند، زیرا بچه‌ها در این سن از بازی موازی دور می‌شوند و به سمت بازی‌های مشارکتی می‌روند. به دنبال اسباب بازی هایی بگردید که کودک شما بتواند در مراحل مختلف رشد از آن ها لذت ببرد. فیگورها، حیوانات اسباب بازی، خانه های عروسکی و ماشین های اسباب بازی می توانند در فرایند بزرگتر شدن کودکان به روش های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

) اسباب بازی آشپزخانه کودک :

والد یک کودک 4 ساله می تواند یک تجربه شگفت انگیز و هیجان انگیز باشد. علاوه بر سلامت موادی که در ساخت اسباب بازی استفاده میشود، ایمنی وسیله نسبت به سن کودک نکته ای حائز اهمیت است که وسیله باید به رشد هوش و توانمندیهای کودک کمک کند، نه اینکه روح و روان، مغز و سلامت جسم او را تحلیل ببرد. لگو و ساختنی ها از این منظور برای کودکان بسیار مفید هستند زیرا موجب رشد خلاقیت و فکری کودکان می شود و به آن ها کمک می کند تا بتوانند ایده های جدیدی را پیاده سازی کنند. برای مثال می توان ماشین اسباب بازیرا مثال زد که در کمال سادگی موجب تحرک و حرکت خردسالان خود می شوید و همچنین موجب رشد آن ها از لحاظ عقلی می شود.

براساس تجربه ای که داریم به سراغ ابزار رایگان و کاربردی Google Trends می رویم. شامل مجموعه قطعات و دفترچه راهنما برای خلق سازه‌های خلاقانه است. می توان با خرید تعداد بیشتری از این نوع استخر توپ، تعداد اضلاع را بیشتر یا کمتر (به مقدار دلخواه) نمود.

بازی های معمایی ساده و خانه‌سازی‌ها نیز می‌توانند به تقویت خلاقیت و استعداد کودکان کمک زیادی بکنند. یکی از جذاب ترین و مهیج ترین اسباب بازی ها برای پسر ها تفنگ ساچمه ای است که تنوع بالایی از کلت فلزی را در این سایت میتوانید خریداری کنید. همچنین کامل ترین مجموعه لگو اسباب بازی ، بازی فکری و میز تحریر از جمله کالاهای مناسب کودک این فروشگاه میباشند.

یک بازی پر از هیجان با تفنگ آب پاش X-SHOT آماده شکست دادن حریف هستید؟ تفنگ آبپاش X-SHOT در کمتر از 2 ثانیه پر میشود و کودک شما ساعت های شاد و سرگرم کننده ای را خواهد گذروند. این تفنگ اسباب بازی یک اسباب بازی عالی برای کودکان 5 سال به بالاست. کای یک نینجا نترس و سرسخت است که برای یافتن عدالت از هیچ چیز نمیترسد.

پس از خواندن این مقاله، در زمان خرید اسباب بازی برای کودک یک ساله خود می توانید بهترین اسباب بازی را برایش خریداری کنید. بهترین اسباب بازی پسرانه دنیا می تواند مدل های زیادی داشته باشد. آنها می توانند جادویی ، جذاب ، آموزنده و یا در عین سادگی عالی باشند. بدون شک ، همه ما خاطرات خوب خود را از چند اسباب بازی عالی از دوران کودکی خود داریم.