آموزش اتاق فرار ۱۰+۱۰ معما، چالش و توصیه برای فرار موفق اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape


آموزش اتاق فرار ۱۰+۱۰ معما، چالش و توصیه برای فرار موفق اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape

یه تیم باتجربه دیگه نگران نحوۀ کار کردن اعضا با اسکیپ روم هم‌دیگه نیست. در واقع، این تیم حالا می‌تونه فقط روی حل کردن چالش‌ها و خودِ اتاق تمرکز کنه. هر کدوم از اعضای تیم، نه تنها باید خوب حس کنه و بشنوه، بلکه باید بدونه چه زمانی و چگونه ارتباط برقرار کنه. مدیر به افراد تیمش این اطمینان رو میدهد که هر کدوم از اعضا، کارشون رو به درستی و با توجه به مهارتشون و در مسیر رسیدن به هدف مشترک تیم انجام می دهند. مدیر یکی از جدی ترین و سخت کوش ترین فرد تیمه و تمام تلاشش رو می کنه تا تیم تمرکزش، روی چالش های اصلی حفظ بشه و با برنامه ریزی و سازماندهی امور، عملکرد هرکدوم از بازیکنان رو مورد بررسی قرار میدهد.

  • فاکتورهایی مثل مجاورت مکانی که شما باید با درج مکان دقیق بازی، گوگل رو از لوکیشن خودتون مطلع کنید.
  • اگر فکر می‌کنید شغل شما در معرض خطر قرار دارد، ریسک کردن ممکن است بسیار ترسناک یا زیان آور باشد.
  • برای حل معماهای منطقی دو حالت دارد یا آنقدر باید حواستان به محیط اطراف جمع باشد تا ریز بینانه همه چیز را ببینید یا آنقدر باهوش باشید که بدانید باید به سراغ چه چیزی بروید.
  • با همه این تفاسیر، شرکت کنندگان در طول بازی همیشه باید به اکتورها احترام بگذارند چون آن ها هم یک انسان هستند و کار خود را انجام می دهند.
  • فرقی نمی کند در چه ژانر اتاق فراری میخواهید شرکت کنید چون در تمامی اسکیپ روم ها، باید معماهایی حل شود و سرنخ هایی به دست آید.

حتی گاهی اوقات شما در جایی هستید که ناگهان صدای نفس نفس ترسناکی را می شنوید و این کار برعهده اکتورهای اتاق فرار می باشد. اگر میخواهید با سیر تا پیاز اسکیپ روم ها آشنا شوید، با ما همراه باشید. اتاق فرار گرمابه یکی از متفاوت‌ترین اسکیپ روم‌های حال حاضر شهر تهران با فضای نوستالژیک و باورپذیر سنتی ایرانی است. در این اتاق فرار شما فقط با ترس‌های قدیمی و دلهره‌هایی که در سایر اتاق فرار ها تجربه کردید مواجه نیستید و با معنای جدیدی از اسکیپ روم مواجه می‌شوید. مجموعه اتاق فرار اسکیپ‌‌رومیست از دی ماه سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را آغاز کرد.

مزایای اتاق فرار نسبت به سایر تفریحات گروهی

پس از اینکه بازیکنان با پیموندن این راه سخت و دشوار از بازی خارج شدند و یا انصراف دادند گیم‌مستر باید همانند یک میزبان آن ها را بدرقه کند. تجربه خوب و متفاوتی بود بازی عالی بود خیلی خوش گذشت پیشنهاد میشه… هر خروج مجموعه بازی ها در حال حاضر بیش از دوازده مورد دیگر وجود دارد – شامل یک “اتاق” واحد است، با انواع مختلفی از سطح دشواری و مضامین در سراسر مجموعه. تجربۀ ورود به سناریویی جذاب در یک فضای فیزیکی، تجربه‌ای است که هیچ بازی دیگری به شما ارائه نمی‌دهد. تازه، این را فراموش نکنیم که شما در این تجربۀ هیجان‌انگیز، در کنار دوستان یا خانوادۀ خود هستید.

انواع شخصیت در اتاق فرار

در تایم محدود اسکیپ روم، فرصتی نیست که به گشت و گذار در اتاق بپردازید تا کلید را پیدا کنید و برای پیدا کردنش باید به سراغ سرنخ ها و چیز های دیگر اتاق که شما را به کلید راهنمایی می کند مراجعه کنید. اگر تجربه بازی کردن در اتاق فرارهای تهران را دارید، در بخش نظرات، تجربیات خود را با ما و دیگر کاربران کجارو به اشتراک بگذارید. پازل پارتی یکی از محصولات جدید مجموعه‌ اسکیپ روم دات‌آی‌آر است.

اصلاً نگران نباشید که آیا واقعاً همه‌ی این عناصر به کار شما میان یا نه. فقط هر چی به ذهنتون می‌رسه بنویسید تا ذهنتون احساس خالی بودن و ضعیف بودن نکنه و همه‌ش غُر نزنید که ایده‌ای ندارم. بعدش خواهید دید که کم‌کم جرقه‌ها به هم متصل می‌شن و خط داستانی شما شکل می‌گیره. اگرمی‌خواهید شانس پیروزی خود را افزایش دهید تیم خود را نه از افراد باهوش، بلکه کسانی که با آن‌ها راحت هستید تشکیل دهید.